Nasze nauczycielki

PANI DYREKTOR

Dorota Pytlak

Nauczyciel mianowany. Wykształcenie pedagogiczne: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Studia licencjackie ukończone na Akademii Techniczno Humanistycznej w Bielsku-Białej, studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Interesuje się literaturą dziecięcą, edukacją regionalną oraz różnorodnymi technikami plastycznymi. Ukończone studia podyplomowe z zakresu Korekcji wad postawy.

Pani Marzena Szlajss

Nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie, specjalność: Pedagogika przedszkolna (Uniwersytet Śląski w Katowicach), ukończony kurs kwalifikacyjny z zakresu Terapii pedagogicznej (RODN "WOM" Bielsko - Biała) oraz Zarządzania w oświacie (ODZ "Publisher-Innowacje" Cieszyn). Studia podyplomowe: Terapia pedagogiczna i rewalidacja dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu) oraz Arteterapia w edukacji (Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach). Interesuje się nowymi metodami pracy z małymi dziećmi, takimi jak: origami, pedagogika zabawy, edukacja regionalna i technologia informacyjna w przedszkolu. Prowadzi innowacje pedagogiczne z zakresu edukacji ekologicznej i regionalnej.

Pani Małgorzata Kozieł

Nauczycielka dyplomowana, wykształcenie: wyższe magisterskie, specjalność: Pedagogika specjalna, studia podyplomowe: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne oraz Terapia pedagogiczna z elementami rewalidacji osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zainteresowania: sport-pływanie, siatkówka, rekreacja i muzyka.

Pani Małgorzata Kantor

Nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie, specjalność Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończone studia podyplomowe, specjalność logopedia na WSB. Zainteresowania: różne techniki i formy plastyczne dla dzieci. Prowadzi innowacje pedagogiczną z zakresu zdrowego żywienia.

Pani Joanna Jachna

Nauczyciel kontraktowy. Wykształcenie wyższe magisterskie ze specjalnością: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne (Uniwersytet Śląski w Katowicach) oraz Pedagogika specjalna i terapia pedagogiczna (Akademia im. J. Długosza w Częstochowie). Ukończone studia podyplomowe z rytmiki. Zainteresowania: muzyka, techniki plastyczne, sport.