Dziś w przedszkolu było wesoło i kolorowo i z balonów powstały prawdziwe dzieła .

Dzisiaj wszyscy spotkaliśmy się w sali grypy Słoneczek, gdzie oglądaliśmy jasełka w ich wykonaniu, a następnie w grupach składaliśmy sobie świąteczne życzenia.

W czasie warsztatów bursztynniczych dzieci poznały właściwości bursztynu, jego wykorzystanie oraz wykonały prace plastyczne z użyciem bursztynu, brokatu i pisku.

Dzisiaj odwiedził nas miły gość - Mikołaj, dzięki Nadleśnictwu Ustroń w naszych salach były pachnące choinki, piękne choinki, a firmom Lindt, Ludwig Czekolada oraz Bethlehem Piekarnia był to wyjątkowo słodki dzień.

Kino sferyczna

2023-12-01

Dzisiaj dzieci miały możliwość oglądać filmy wewnątrz kopuły mobilnego kina sferycznego.

Z okazji Dnia Pluszowego Misia, nasze przedszkole odwiedziły Panie z Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wantuły w Ustroniu. Wprowadziły dzieci w magiczny świat książki. A jak wszyscy dobrze wiemy, nic tak nie pobudza wyobraźni, jak czytanie.